Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.03.2024
Eurovia Polska S.A.

Robotnik drogowy - roboty bitumiczne

  • Zachodniopomorskie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracodawca nie wymaga CV

Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Zakres obowiązków

  • praca przy robotach bitumicznych związanych z remontami i budową dróg w okolicach Szczecina
  • dbałość o jakość wykonywanych robót
  • dbanie o powierzony sprzęt
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia do obsługi sprzętu
  • prawo jazdy kat. B
  • sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • pracę w dużej, stabilnej firmie
  • umowę o pracę i pełny pakiet socjalny
  • prywatną opiekę medyczną
  • premie za polecenia
  • pracę na nowoczesnym sprzęcie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Pakiet socjalny
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych są spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce, Eurovia Kruszywa S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce, ETF Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce, Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce oraz Eurovia Bazalty S.A. z siedzibą przy ul. Stawowej 18, 59-800 Lubań (dalej: „administrator”).
  • Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A., Eurovia Kruszywa S.A., ETF Polska Sp. z o. o., Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., Eurovia Bazalty S.A.” lub jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez wyżej wymienione spółki Eurovia w Polsce prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A., Eurovia Kruszywa S.A., ETF Polska Sp. z o. o., Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., Eurovia Bazalty S.A.”