Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.03.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Młodszy/-a specjalista/-ka ds. administracji z j. angielskim

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

młodszy/-a specjalista/-ka ds. administracji z j. angielskim

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w międzynarodowej firmie? Myślę, że mamy ofertę, która mogłaby Cię zainteresować!

Zakres obowiązków

  • przetwarzanie dokumentów papierowych i elektronicznych
  • uzupełnianie danych w systemie
  • współpraca z innymi osobami w zespole
  • inne prace biurowe

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6.00-14.00, 7.00-15.00, 8.00-16.00, 10.00-18.00)
  • pozytywne nastawienie, uśmiech i otwartość

Oferujemy

  • umowę o pracę, podpisaną bezpośrednio z pracodawcą, na czas określony do 31.12.2024 (istnienie możliwość przedłużenia)
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość codziennego wykorzystywania języka angielskiego
  • pracę na cały etat (8h dziennie) od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 8.00-18.00
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.