Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.03.2024
SPORTANO.COM

Młodszy Specjalista ds. Produktu

  • Chorzów, śląskie
  • 29-31 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Product manager

Umowa zlecenie

Część etatu

Młodszy specjalista (junior)

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

portano to nowoczesny multibrand, który w jednym miejscu skupia najlepsze marki i topowe produkty z niemal wszystkich dyscyplin sportowych. Naszą misją jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez zarażanie sportową energią osób, które dopiero zaczynają przygodę ze sportem, a także motywowanie i podnoszenie poziomu sportu wśród pasjonatów.

Do naszego zespołu Produktu poszukujemy osoby, która chciałaby rozwijać się w obszarze tworzenia linii produktów marek własnych. Jeśli jesteś dokładny/a, kreatywny/a, a tworzenie dokumentacji i instrukcji stanowi dla Ciebie ciekawe wyzwanie, a przy tym chciał(a)byś tworzyć jeden z najnowocześniejszych projektów e-commerce w Europie i pracować w branży, której core operacji stanowi dostarczanie ludziom produktów niezbędnych do realizacji pasji, to zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

Planowana lokalizacja biura: Tychy/Katowice

Zakres obowiązków

  • Wsparcie rozwoju marek własnych z uwzględnieniem najlepszego stosunku jakości do ceny,

  • Przygotowanie sezonowe produktów we współpracy z zespołem projektowym i dostawcami

  • Prowadzenie analiz rynkowych w celu zapewnienia konkurencyjności i rentowności,

  • Wyszukiwanie rozwiązań w zakresie podwykonawstwa w kraju, Europie i Azji oraz opracowywanie rekomendacji.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie korespondencji i negocjacje z dostawcami zagranicznymi oraz tworzenie dokumentacji – warunek konieczny,

  • Rozwinięte zdolności analityczne,

  • Dobra znajomość Excel,

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • Zdolności komunikacyjne, negocjacyjne,

  • "Lekkie pióro", umiejętność pisania prostych tekstów marketingowych i instrukcji,

  • Znajomość rynku sprzętu i akcesoriów sportowych,

    Mile widziane:

    • Znajomość procedur importowych,

    • Wiedza z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw,

    • Doświadczenie w pracy w obszarze private label.

    Masz obawy, że nie znasz części z tych procesów? Jeśli lubisz się uczyć i masz otwarty umysł to nie obawiaj się – nauczymy cię!

    Pasja do sportu! Jeździsz na desce? Kręcisz kilometry na rowerze? A może swój dzień rozpoczynasz wizytą na siłowni? Opowiedz nam o tym w CV i na rozmowie!

    Razem z nami poznasz najnowsze sportowe trendy i rozwiniesz swoje zainteresowania.

Oferujemy

  • Kultura organizacyjna budowana w oparciu o zasady fair play,

  • Wyzwania, których nie znajdziesz nigdzie indziej,

  • Realny wpływ na biznes - jesteśmy w fazie dynamicznego wzrostu,

  • Rozwój w firmie produktowej,

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Możliwość współpracy w ramach UoP lub B2B,

  • Swobodna i inspirująca atmosfera,

  • Komfortowe warunki i elastyczne godziny pracy,

  • Praca hybrydowa - home office + cykliczne wizyty biurze,

  • Pakiet benefitów dostosowanych do Twoich potrzeb,

  • Więcej czasu dla siebie: 26 dni urlopu bez względu na staż pracy,

  • Zapraszamy do naszego zespołu osoby z niepełnosprawnością.

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sportano.com sp. z o. o. z siedzibą w Zielonej Górze pod adresem: ul. Wrocławska 17B lok. 15-16. Kontakt z Administratorem jest możliwy poprzez adres e-mail: rodo@sportano.pl, telefonicznie pod numerem 68 413 90 20 lub pisemnie na adres wskazany powyżej. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych, uzyskania ich kopii oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo do zgłoszenia sprzeciwu względem przetwarzania danych osobowych w oparciu o prawnie uzasadniony interes Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.