Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.03.2024
MARAT Sp. z o.o

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży z językiem hiszpańskim

  • cała Polska, śląskie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Praca od zaraz

Grupa MARAT jest grupą spółek o wieloprofilowym zakresie działalności, dzięki czemu jest w stanie zapewnić kompleksowe dostawy najwyższej jakości produktów dla wielu gałęzi przemysłu

Grupa MARAT, lider w branży rozwiązań technicznych i produkcyjnych poszukuje dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. rozwoju sprzedaży na rynkach hiszpańskojęzycznych.

Dołącz do naszego zespołu, jeżeli jesteś gotowy na wyzwania związane z ekspansją naszych produktów i usług na rynkach hiszpańskojęzycznych.

Zakres obowiązków

Chcielibyśmy, abyś

  • aktywnie poszukiwał/a i pozyskiwał/a nowych klientów B2B na rynkach hiszpańskojęzycznych,

  • budował/a i utrzymywał/a długotrwałe relacje z klientami,

  • przygotowywał/a i realizował/a strategię sprzedażową oraz marketingową w porozumieniu z zarządem,

  • analizował/a rynek, konkurencję oraz identyfikował/a nowe możliwości rozwoju,

  • reprezentował/a Grupę MARAT na targach branżowych i spotkaniach z klientami,

  • ściśle współpracował/a z zespołem sprzedaży i marketingu w celu optymalizacji oferty dla rynków hiszpańskojęzycznych.

Wymagania

Świetnie, jeżeli

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B i rozwoju rynków, a dodatkowo są to rynki branży technicznej lub produkcyjnej.

  • posiadasz wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

Jeżeli lubisz podróżować i jesteś gotowy/a do wyjazdów, ta praca jest dla Ciebie.

Znajomość kultury biznesowej krajów hiszpańskojęzycznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Szukamy osób w dowolnym miejscu na świecie, praca może odbywać się zdalnie (wymagamy znajomości języka polskiego).
  • Praca w systemie stacjonarnym Rybnik. Ul. Brzezińska 8a (województwo śląskie).

Jeżeli oferta Cię zainteresowała skontaktuj się z nami.

  • Administratorem danych osobowych jest MARAT Sp. z o.o 44-203 Rybnik Brzezińska 8a, NIP: 6422694376. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MARAT Sp. z o.o 44-203 Rybnik Brzezińska 8a, NIP: 6422694376 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.