Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.03.2024

Sales agent with German

Klient portalu
  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Praca od zaraz

Firma z doświadczeniem w obszarze nowych technologii cyfrowych poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

SALES AGENT WITH GERMAN

Zakres obowiązków

  • telefoniczna oraz mailowa sprzedaż w języku niemieckim dodatkowych produktów klientom partnera – operatora telekomunikacyjnego;
  • samodzielne inicjowanie kontaktu z dotychczasowymi klientami za pomocą udostępnionych narzędzi;
  • analiza dodatkowych potrzeb klientów w zakresie pakietów TV / Telefon / Internet;
  • informowanie o produktach, przygotowywanie ofert;
  • finalizacja sprzedaży;
  • realizacja planów sprzedażowych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomośc języka niemieckiego w mowie i piśmie;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • gotowość do pracy na samodzielnym stanowisku;
  • otwartośc na szybkie zdobywanie wiedzy;

Oferujemy

  • wynagrodzenie zależne od stopnia znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • system premiowy
  • duże, nowoczesne, zlokalizowane w centrum miasta biuro;
  • możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej;
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet obejmujący m. in. wizyty podstawowe i specjalistyczne, badania diagnostyczne oraz szybką ścieżkę rejestracji online;
  • dopłatę do karty sportowej
  • Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności
  • Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:
    Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.