Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.03.2024

Nauczyciel PEDAGOG SPECJALNY

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Przedszkole Integracyjne Zdrowia to placówka z ponad dwudziestopięcioletnią tradycją. O wspaniałą zabawę oraz zdrowy i aktywny rozwój troszczy się wysoko wykwalifikowana kadra składająca się z najlepszych pedagogów przedszkolnych i wczesnoszkolnych, nauczyciela rytmiki oraz tańca. Każdego dnia przygotowujemy we własnej kuchni zdrowe posiłki a czas wolny dzieci spędzają w dużym i funkcjonalnym ogrodzie z urządzeniami do aktywnego wypoczynku. W naszym budynku znajdują się jasne, nowocześnie urządzone sale do zabaw, ćwiczeń i nauki.
Realizujemy podstawę programową zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Aktualnie prowadzimy sześć grup przedszkolnych:
Grupa adaptacyjna dla dzieci w wieku od 2.5 do 3 lat,
Grupa maluchy dla dzieci w wieku od 3 do 4 lat,
Grupa średniaki dla dzieci w wieku od 4 do 5 lat,
Grupa starszaki dla dzieci w wieku od 5 do 6 lat,
Grupa RPP (Roczne Przygotowanie Przedszkolne) dla dzieci w wieku od 6 do 7 lat.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Dobry Start poszukuje Pani lub Pana na stanowisko: Nauczyciel PEDAGOG SPECJALNY do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi ZE SPEKTRUM AUTYZMU.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny - 604521010.

Zakres obowiązków

  • zapewnienie uczniom aktywnego i pełnego uczestnictwa w życiu szkoły,
  • rozpoznawanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień uczniów oraz przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu uczniów, w tym barier i ograniczeń utrudniających funkcjonowanie ucznia i jego uczestnictwo w życiu szkoły we współpracy z nauczycielami,
  • wspieranie nauczycieli w realizacji zadań w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz kształcenia specjalnego,
  • wspieranie nauczycieli w rozpoznawaniu przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu uczniów, w tym barier i ograniczeń, utrudniających funkcjonowanie ucznia w życiu szkoły,
  • udzielaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznej w bezpośredniej pracy z uczniem,
  • dostosowaniu sposobów i metod pracy do indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych ucznia oraz jego możliwości psychofizycznych,
  • doborze metod, form kształcenia i środków dydaktycznych do potrzeb uczniów,
  • rozwiązywanie problemów dydaktycznych i wychowawczych uczniów,
  • zastosowanie wielospecjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania uczniów objętych kształceniem specjalnym,
  • udzielanie rodzicom i nauczycielom pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Wymagania

  • wymagane jest wykształcenie pedagogiczne, pedagogika specjalna,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą z autyzmem,
  • empatia, zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • gotowość do podnoszenia swoich kompetencji i kwalifikacji.

Oferujemy

  • zatrudnienie na etacie w szkole,
  • możliwość kontynuowania awansu nauczycielskiego.
  • Administratorem danych osobowych jest Integracyjne Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Dobry Start" 70-466 Szczecin Monte Cassino 16/2a, NIP: 8513250396. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna "Dobry Start" 70-466 Szczecin Monte Cassino 16/2a, NIP: 8513250396 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.