Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.03.2024

Inżynier Projektant - rekuperacja, pompy ciepła

  • Głogoczów, małopolskie pow. myślenicki
  • 6 000-8 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • dobór urządzeń i rozwiązań z zakresu rekuperacji, klimatyzacji, pomp ciepła
  • przygotowanie schematów oraz dokumentacji technicznej
  • przygotowywanie zestawień materiałowych
  • weryfikacja dokumentacji projektowej oraz rozwiązywanie kolizji instalacyjnych
  • współpraca z doradcami technicznymi
  • współpraca z ekipami montażowymi

Wymagania

  • wiedzę lub doświadczenie z zakresu instalacji sanitarnych, wentylacyjnych
  • umiejętność projektowania instalacji
  • znajomość programów branżowych (AutoCAD/ BricsCAD)
  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo/OZE/energetyka/ inżynieria środowiska) – mile widziane

Oferujemy

  • spokojną i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • komfortowe warunki pracy
  • możliwość nauki od doświadczonych Inżynierów
  • pracę przy ciekawych projektach
  • szkolenia techniczne, realne możliwości rozwoju zawodowego
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Administratorem danych osobowych jest ECO Comfort 32-444 Głogoczów 1063, ni: 681 205 99 89. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ECO Comfort 32-444 Głogoczów 1063, ni: 681 205 99 89. zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.