Inżynier Projektu

Marta
  • Kobierzyce, dolnośląskie pow. wrocławski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem firmy z branży elektroenergetycznej poszukujemy do pracy w biurze projektowym Inżyniera Projektu

Zakres obowiązków:

Koordynacja działań związanych ze sporządzaniem dokumentacji powykonawczych

Zarządzanie korespondencją mailową oraz telefoniczną

Wypełnianie i składanie wniosków i pism urzędowych

Raportowanie postępów pracy biura

Wspieranie procedur księgowych

Oferujemy

Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Pracę w zgranym zespole, nastawionym na pomoc i współpracę

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i dalszego rozwoju zawodowego

Umowę o pracę

Prywatne ubezpieczenie grupowe

Wymagania

Wykształcenie: preferowane wyższe

Dodatkowym atutem będą ukończone studia na Wydziale Elektrycznym; Kierunek Elektrotechnika lub w trakcie studiów

Bardzo dobra znajomość obsługi programu MS Office

Mile widziana znajomość programu AutoCad

Odpowiedzialność i zaangażowanie

Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Prawo jazdy kat.’’B’’

Prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)