Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.03.2024
AUDIT HR Sp. z o.o.

KOORDYNATOR DS. BHP I OCHRONY ŚRODOWISKA (K/M)

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Firma AuditHR poszukuje kandydata na stanowisko: koordynator ds. BHP i ochrony środowiska

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją wymagań prawnych bhp i ppoż. i ochrony środowiska, systemem zarządzania bezpieczeństwem i pracy w zakładzie produkcyjnym w oparciu o wymagania norm ISO 14001, 45001
  • Realizowanie polityki środowiskowej oraz bezpieczeństwa pracy na terenie zakładu produkcyjnego
  • Codzienne raportowanie stanu bezpieczeństwa oraz w zakresie ochrony środowiska
  • Inicjowanie, proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań motywujących pracowników do bezpiecznych zachowań
  • Organizacja szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników
  • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów oraz prowadzenia sprawozdawczości w zakresie Ochrony Środowiska
  • Kontrola warunków pracy, składanie wniosków i aktywne uczestnictwo w celu podnoszenia standardów bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty/Inspektora ds. BHP w zakładzie produkcyjnym
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • Znajomość systemów ISO 14001 i 45001
  • Bardzo dobra znajomość przepisów BHP i ochrony środowiska
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Power Point)
  • Mile widziane doświadczenie w SAP
  • Samodzielność i własna inicjatywa w działaniu
  • Predyspozycje do zarządzania zespołem

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Wsparcie prawne i psychologiczne ICAS
  • Ubezpieczenie na życie PZU
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Pyszna kawa
  • Owocowe czwartki
  • Brak dress code’u
  • Parking dla pracowników
  • Program rekomendacji pracowników
  • Wparcie inicjatyw pracowniczych
  • Administratorem danych osobowych jest AUDIT HR Sp. z o.o. 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Walczaka 20, NIP: 5993072584. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl