Sprzedawca/ handlowiec motoryzacja

BOSCH DIESEL SERVICE
  • Radzyń Podlaski, lubelskie pow. radzyński

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Jesteśmy firmą Bosch Diesel Service specjalizującą się w naprawie i regeneracji układów paliwowych oraz filtrów DPF. Poszukujemy osoby na stanowisko Handlowca / Sprzedawcy, która będzie odpowiedzialna za rozwijanie naszej bazy klientów oraz sprzedaż naszych usług i produktów.

Obowiązki:

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami.

Prezentacja naszych usług i produktów potencjalnym klientom.

Negocjowanie warunków współpracy, przygotowywanie ofert handlowych i umów.

Monitorowanie rynku i konkurencji oraz raportowanie wyników sprzedaży.

Współpraca z zespołem technicznym w celu zrozumienia potrzeb klientów i dostosowania oferty.

Dbanie o terminowe dostawy i satysfakcję klientów.

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów, preferowane doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne.

Znajomość układów paliwowych lub filtrów DPF będzie dodatkowym atutem.

Samodzielność i orientacja na cele.

Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników sprzedaży oraz premie.

Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu.

Jeśli jesteś osobą z pasją do sprzedaży, posiadasz umiejętności negocjacyjne i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)