Nauczyciel Wychowywania Przedszkolnego

Fair Play Łódź
  • Łódź, łódzkie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Niepubliczne Przedszkole Sportowo-Językowe Fair Play, przy ulicy Wólczańskiej 180/182 poszukuje Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego:

Obowiązki:

• opieka nad grupą,
• prowadzenie zajęć,
• przygotowanie planów pracy,
• tworzenie scenariuszy zajęć,
• planowanie imprez okolicznościowych,
• realizowanie zadań statutowych,
• dbanie o rozwój dzieci,
• podnoszenie poziomu przedszkola,
• kontakt z rodzicami,
• udział w spotkaniach indywidualnych i w „dniach otwartych”.

Wymagania

• wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna,
• wysokie kompetencje interpersonalne,
• entuzjazm i pasja w nauczaniu dzieci,
• energia, optymizm, umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy:

• pracę w nowoczesnej placówce edukacyjnej,
• umowę o pracę,
• szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
• stabilną formę zatrudnienia,
• atrakcyjne wynagrodzenie.

CV prosimy przesyłać wraz z klauzurą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez niepubliczny żłobek i przedszkole Fair Play - Łódź Centrum (4KIDS Monika Kamińska, NIP: 73*****500, ul. Wólczańska 178/180, budynek B, 90-530 Łódź) w celach rekrutacyjnych. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE.L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r).
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)