HYDRAULIK

PLISZKA
  • Gdańsk, pomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

P.U. POŻ-PLISZKA SP. Z O.O.
Firma PLISZKA jest liderem w zakresie aktywnych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Zajmujemy się projektowaniem, montażem oraz serwisem instalacji przeciwpożarowych dla obiektów przemysłowych oraz strategicznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Blisko 35 lat doświadczenia oraz zespół wysokiej klasy Pracowników pozwalają nam cieszyć się opinią eksperta na rynku usług przeciwpożarowych. Doświadczenie w wymagającej branży jest gwarantem ciekawej pracy, możliwości rozwoju oraz stabilności zatrudnienia. Dołącz do naszego Zespołu! Czekamy właśnie na Ciebie!

Twój zakres obowiązków:
• montaż instalacji hydraulicznych na obiekcie (jesteśmy firmą z branży ppoż. i wykonujemy instalacje: hydrantowe, tryskaczowe oraz systemy gaszenia gazem)
• serwis i konserwacja instalacji hydraulicznych
• wykonywanie prób hydraulicznych instalacji
• współpraca z projektantami instalacji oraz działem technicznym
Nasze wymagania
• rzetelność i skrupulatność
• umiejętność pracy w zespole
• analityczne i logiczne myślenie
• komunikatywność
• gotowość do delegacji

Mile widziane:
• osoby z doświadczeniem jak i młode osoby po szkole technicznej
• certyfikaty i uprawnienia (jeśli ich nie posiadasz zapewnimy Ci odpowiednie szkolenia)
• doświadczenie w montażu orurowania
To oferujemy:
• pełną wyzwań i ciekawą pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę
• atrakcyjne warunki finansowe
• stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Szansę na rozwój i pozyskanie nowych kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i seminariach
• możliwość uczestniczenia w realizacji największych inwestycji budowlanych
• wsparcie zespołu
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu MultiSport
• możliwość uczestniczenia w grupowych zajęciach z nauki języka angielskiego na terenie firmy
• niezbędne narzędzia pracy, m.in. telefon
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)