Mechatronik / mechanik

ELPLC S.A.
  • Tarnów, małopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Tarnów
Zadania
• montaż maszyn i urządzeń przemysłowych
• przeprowadzanie kalibracji i rozruchu maszyn oraz urządzeń
• diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń linii produkcyjnych u klienta
• dbałość i aktualizowanie dokumentacji technicznej, instrukcji, schematów
• zgłaszanie i wdrażanie zmian w projekcie lub innych rozwiązań mających poprawić jakość lub zredukować koszty
• zgłaszanie potrzeb zakupu niezbędnych materiałów i części
• terminowa realizacja zadań
Oczekiwania
• wiedza z zakresu mechaniki precyzyjnej i pneumatyki
• znajomość rysunku technicznego
• umiejętność obsługi elektronarzędzi
• aktualne zaświadczenie kwalifikacyjne SEP w zakresie eksploatacji do 1kV.
• gotowość do wyjazdów służbowych (w Polsce i zagranicą, prawo jazdy kat. B)
• umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
• kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy
• mile widziany minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
Tworząc z nami zespół możesz liczyć na:
• pracę w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• system premiowy uzależniony od wyników pracy
• pracę w młodym fajnym zespole, gdzie nie można narzekać na nudę
• możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
• wyjazdy integracyjne
• dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla pracownika
• ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
• dofinansowanie do karty multisport
• dobrą lokalizacje
• pyszną kawę
Aplikacje prosimy wysyłać mailowo na adres: @
Wysyłając do nas aplikację: CV, list motywacyjny, referencje - prosimy o wpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści zamieszczonej poniżej – tylko aplikacje zawierające ZGODĘ będą przyjmowane.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ELPLC S.A. z siedzibą w Tarnowie ul. Rozwojowa 28 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z zapisami art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami / kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)