PRACOWNIK MAGAZYNU - SWADZIM

GOMEZ
  • Tarnowo Podgórne, wielkopolskie pow. poznański

Magazynier

Umowa o pracę

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje domów mody takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, TWIN-SET, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani, Liu Jo, Calvin Klein i inne.

Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Twój zakres obowiązków

Przyjmowanie towarów i sprawdzanie ich zgodności z zamówieniem
Magazynowanie towarów zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy
Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie oraz dbanie o właściwe oznakowanie towarów
Przygotowywanie towarów do wysyłki i kompletowanie zamówień
Obsługa sprzętu magazynowego, w tym skanerów i narzędzi ręcznych
Dokonywanie inwentaryzacji oraz sporządzanie dokumentów magazynowych
Współpraca z innymi działami firmy oraz zewnętrznymi dostawcami
Reagowanie na awarie i problemy związane z funkcjonowaniem magazynu
Zapewnienie zgodności z procedurami i normami jakościowymi dotyczącymi magazynowania i przetwarzania towarów.

Nasze wymagania

Dobre zorganizowanie i uczciwość;

Odpowiedzialność za to co robisz;

Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;

Posiadasz doświadczenie w pracach magazynowych;

Komunikatywność, potrafisz współpracować w zespole;

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę;

Pracę w pełnym wymiarze godzinowym, w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (5:45-13:45 oraz 14:00-22:00) oraz soboty (6:00-14:00);

Pracę lekką nie wymagającą większego wysiłku fizycznego;

Możliwość awansu w strukturach firmy;

Wynagrodzenie podstawowe + dodatek;

Premie uznaniowe w oparciu o Model Efektywności;

Pakiet benefitów: m.in. karta sportowa, prywatna opieka, ubezpieczenie na życie;

Zdobycie pierwszego doświadczenia na rynku pracy.

Dołącz już dziś !!! ;)

Wzięcie udziału w rekrutacji oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w toku rekrutacji na potrzeby procesu rekrutacji spółek z Grupy Gomez i akceptację Polityki prywatności | HR Gomez Rekrutacja.

Jeśli wyrażasz zgodę na udział także w przyszłych rekrutacjach, zamieść w dokumentach rekrutacyjnych następujące oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w toku rekrutacji na potrzeby procesu rekrutacji spółek z Grupy Gomez oraz na przechowywanie moich danych i przetwarzanie ich przez spółki z Grupy Gomez na potrzeby przyszłych rekrutacji, a także akceptuję Politykę prywatności | HR Gomez Rekrutacja.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)