Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 33644        SUBSKRYBUJE: 7445

Team Leader Magazynu

SPM Poland to operator logistyczny, który specjalizuje się w outsourcingu usług logistycznych. SPM jest największym w Polsce dostawcą usług dla branży automotive. Jednocześnie systematycznie wprowadza najlepsze rozwiązania dla innych branż.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja oraz koordynacja procesów magazynowych
  • Zarządzanie i nadzorowanie pracy  zespołu pracowników na zmianie
  • Ciągłe doskonalenie efektywności i jakości pracy, bieżąca kontrola i podnoszenie produktywności zespołu pracowników
  • Koordynowanie prawidłowego obrotu towarów i dokumentów w Magazynie
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie procedur i instrukcji obowiązujących w Oddziale
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy, egzekwowanie przestrzegania dyscypliny, higieny oraz bezpieczeństwa pracy.

Wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Orientacja na realizację wyznaczonych celów i optymalizację procesów
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Szybkie reagowanie i bieżące rozwiązywanie problemów operacyjnych
  • Potencjał i umiejętności liderskie
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami klasy WMS
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Dyspozycyjność

Firma oferuje:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenia
  • Dobre warunki pracy, pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji i świąt bożego narodzenia, prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kasę zapomogowo-pożyczkową
  • Przyjacielską atmosfera pracy

Jak aplikować - informacje:

CV prosimy przesyłać za pomocą formularza APLIKUJ

Klauzula informacyjna:

Klauzula informacyjna: Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
  • Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
SPM Poland Sp. z o.o., ul. Turyńska 100, , 43-100 Tychy, NIP: 2060001665 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

SPM Poland Sp. z o.o.

Grupa Sistema Poland

ul. Turyńska 135

43-150 Bieruń