CATI SUPERVISOR

Ipsos Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa zlecenie

Supervisor CATI Do Działu Realizacji Badań Telefonicznych

Obecnie poszukujemy osoby, która będzie pełnić funkcję monitorującą pracę ankieterów realizujących badania telefoniczne.

Zadania:
- Kontrola pracy ankieterów
- Prowadzenie grafików ankieterów
- Szkolenie ankieterów

Wymagania

- Doświadczenie w branży badawczej, w szczególności w obszarze badań telefonicznych (wymóg konieczny);
- Dobra znajomość obsługi komputera;
- Wykształcenie minimum średnie;
- Wysoka kultura osobista;
- Dyspozycyjność;
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Punktualność;
- Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

Oferujemy

- Zatrudnienie na umowę zlecenia
- Współpracę w systemie zmianowym, również popołudniami i w weekendy;

Osoby spełniające powyższe warunki oraz zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV na adres: @ z dopiskiem SV CATI.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez Ipsos Sp. z o.o. oraz podmioty działające w ramach Grupy Kapitałowej Ipsos, w celach związanych z realizacją aktualnego procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji na stanowiska w Ipsos Sp. z o.o. lub podmiotach z Grupy Kapitałowej Ipsos (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Aplikacje nie zawierające powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)