Automatyk - Programista PLC

Nijhuis Industries Central Europe Sp. z o. o.
  • Piastów, mazowieckie pow. pruszkowski

Inżynier

Umowa o pracę

AUTOMATYK - PROGRAMISTA PLC

NIJHUIS INDUSTRIES CENTRAL EUROPE Sp. z o.o. - międzynarodowa firma działająca w Polsce i za granicą, lider w dziedzinie technologii wodno-ściekowych dla przemysłu, poszukuje osoby na stanowisko AUTOMATYK - PROGRAMISTA

Lokalizacja biura: Piastów, koło Warszawy

Zadania:

· Tworzenie oprogramowania PLC, HMI i SCADA

· Wsparcie przy uruchomieniu systemów

· Wsparcie inżynierów serwisu w przypadku awarii instalacji

· Wsparcie działów sprzedaży i realizacji projektu w zakresie automatyki przemysłowej

Oczekiwania:

· Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności automatyka, elektrotechnika lub elektronika

· Znajomość programowania sterowników PLC firmy Siemens (step7, TIA Portal) lub Allen Bradley (RS Logix)

· Umiejętność tworzenia wizualizacji na panele HMI i systemy SCADA firmy Siemens

· Doświadczenie przy prefabrykacji szaf sterowniczych

· Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

· Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

· Umiejętność pracy w zespole

· Gotowość do ciągłego rozwoju

· Gotowość do pracy w delegacji (około 25% czasu pracy)

Oferujemy

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej organizacji

· Duże możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

· Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole

· Możliwość wyjazdów zagranicznych również poza kraje europejskie
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)