Szukamy kand. na stanowisko agent / doradca ds nieruchomości

Metrohouse - Stegny
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Szukamy kandydatów na stanowisko agent / doradca ds nieruchomości.

Forma zatrudnienia: B2B lub umowa zlecenie.

Główne zadania:

- obsługa procesu sprzedaży, zakupu oraz wynajmu nieruchomości
- pozyskiwanie nowych klientów
- prezentacja nieruchomości
- sporządzanie ofert nieruchomości przygotowanych do sprzedaży i wynajmu
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Idealny kandydat to osoba:

- komunikatywna
- systematyczna w pracy i planowaniu zadań
- o wysokiej motywacji do pracy i realizacji celów
- potrafiąca zbudować oraz utrzymać relacje z klientem
- o wysokiej kulturze osobistej

Zapewniamy:

- wynagrodzenie prowizyjne proporcjonalne do zaangażowania bez górnej granicy zarobków
- partnerską współpracę i świetną atmosferę pracy w komfortowych warunkach
- profesjonalne i praktyczne szkolenia
- wsparcie oraz pomoc szefa na każdym etapie obsługi Klienta
- system CRM z największą bazą klientów w Polsce
- dodatkowe wynagrodzenie dzięki współpracy z ekspertami kredytowymi Credipass
- realne możliwości awansu

Doświadczenie w pośrednictwie nieruchomości jest atutem ale nie jest wymagane.
Dokonaj przełomowego kroku na swojej ścieżce kariery zawodowej, dołącz do Nas i osiągnij sukces !

Z góry dziękujemy za nadesłane aplikacje ze zdjęciem.

Zapraszamy do naszego oddziału Metrohouse w Warszawie - Stegny.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)