Valvex S.A.

SZLIFIERZ-POLEROWACZ MOSIĄDZU

Szlifierz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Wynagrodzenie
  • 5 000 - 9 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę

Valvex S.A. to czołowy producent armatury sanitarnej i instalacyjnej do sieci domowej. Niemal 100-letnie doświadczenie w produkcji armatury, własny dział konstrukcyjny i technologiczny, wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy stawiają firmę Valvex wśród najlepszych w branży.

Jeżeli bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz praca w oparciu o profesjonalizm i wartości, dołącz do nas - zapraszamy do aplikowania!

/ wydz. Szlifiernio - Polernia/

(miejsce pracy Jordanów, pow. suski)

Nie masz doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy! Potrzebujesz zatrudnienia od zaraz? Ta oferta jest dla Ciebie! Aplikuj!

Zakres obowiązków

  • polerowanie i szlifowanie wyrobów mosiężnych zgodnie z instrukcją,
  • zabezpieczanie wyrobów przed uszkodzeniem podczas wykonywanych czynności,
  • zapewnienie należytej jakości wyrobów.

Wymagania

  • gotowość do uczenia się i rozwoju,
  • zaangażowanie i bezkonfliktowy charakter,
  • chęć do pracy,
  • sprawność manualna,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (5:45-13:45, 14:00-22:00), od poniedziałku do piątku.

Oferujemy

  • naukę nowego zawodu, wsparcie w okresie wdrożenia do pracy,
  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju zawodowego,
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE ZAROBKI OD 5000-6000 ZŁ BRUTTO NA STAŻU DO 6000-9000 ZŁ/BRUTTO PO OKRESIE PRZYUCZENIA,
  • pełne składki ZUS, płatny urlop, dodatki za pracę w sobotę 100%,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie, program emerytalny, bogaty pakiet socjalny,
  • pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy.
  • Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Valvex S.A. z siedzibą przy ul. Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000026818 NIP 7350024499 REGON 490399956.
  • Klikając przycisk APLIKUJ wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez VALVEX S.A. z siedzibą w Jordanowie danych osobowych zawartych w aplikacji w zakresie w niej ujętym, a szerszym niż wynika to z przepisów Kodeksu pracy (art. 22[1] § 1 kp) na czas bieżącej rekrutacji. Chcesz byśmy uwzględniali Twoją aplikację również w kolejnych rekrutacjach? Prosimy o zamieszczenie klauzuli: - Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VALVEX S.A. z siedzibą w Jordanowie danych osobowych zawartych w aplikacji również na czas kolejnych rekrutacji w najbliższym czasie (maksymalnie 1 rok od dnia złożenia aplikacji). Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać w dowolnym momencie przesyłając z adresu e-mail podanego do komunikacji w rekrutacji wiadomość zawierającą oświadczenie woli na adres e-mail rodo@valvex.com Cofnięcie zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania danych przed jej wycofaniem. W sytuacji przewidzianej prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Miejsce pracy
  • Jordanów pow. suski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 16 dni)

Praca alert - powiadomienia

Szlifierz, Jordanów

Włącz obserwowanie, a my powiadomimy Cię mailowo o nowych ofertach