Poszukujemy HANDLOWCA / MISTRZA SPRZEDAŻY

Concepcion
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Księgowy

Umowa o pracę

Firma Concepcion to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi w ramach naszej spółki istniejącej od 8 lat na rynku. Wspieramy przedsiębiorców w zakresie prowadzonych przez nich biznesów. Specjalizujemy się w doradztwie podatkowym, księgowości, kadrach i płacach, rekrutacji, aspektach prawnych, w zakresie ochrony osobowej RODO i szkoleniach w różnych dziedzinach.

Prowizja od 20% do 100%

kontrakt b2b

Handlowiec/ Mistrz sprzedaży
Zatrudnimy utalentowanych i głodnych sukcesu handlowców!

Opis stanowiska:

• Kontakt telefoniczny z klientami
• Pozyskiwanie klientów z dostępnej bazy, jak i z innych źródeł
• Przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji i rozmów handlowych
• Praca w siedzibie firmy oraz w terenie
• Profesjonalna obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych
• Poszukiwanie nowych szans sprzedaży i rozwoju oferowanych usług
• Budowanie własnego portfela klientów
• Współpraca z zespołem
• Wykonywanie innych zadań zleconych przez Zarząd Spółki.

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Prawo jazdy kat. B
• Zdolności negocjacyjne i komunikatywność
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Samodzielność i efektywność w pozyskiwaniu Klientów
• Wytrwałość w realizacji wyznaczonych celów
• Znajomość obsługi komputera i pakietu Office
• Dbanie o wysokie standardy obsługi
• Gotowość do pracy w terenie
• Umiejętność pracy w zespole
• Mile widziane wykształcenie wyższe
• Mile widziana wiedza z zakresu księgowości, kadr i funkcjonowania biura rachunkowego
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy

• Ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm z usługowych
• Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
• Stabilne zatrudnienie
• Atrakcyjne wynagrodzenie, uwzględniające indywidualne osiągnięcia pracownika
• Niezbędne narzędzia pracy- samochód służbowy
• Pracę w doświadczonym i młodym zespole nastawionym na sukces
• Wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)