Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.01.2024

Magazynier z UDT

PowerJobs Sp. z o.o.
  • Katowice, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Dla naszego renomowanego klienta z branży obróbki tworzyw sztucznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy

• zarobki od 4300 do 4500 zł brutto/m-c;
• umowa o pracę bezpośrednio pod firmą;
• pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (6;14);
• grupowe ubezpieczenie na życie PZU;
• dofinansowanie do prywatnej opieki Medicover, karty Multisport lub karty żywieniowej;
• nagrody indywidualne.

Zadania:
• praca przy obsłudze wózka widłowego;
• rozładunek i załadunek komponentów.

Wymagania

• wykształcenie minimum zawodowe;
• minimum 6 miesięcy doświadczenia na wózku widłowym;
• uprawnienia UDT na wózek widłowy.

Podobne oferty pracy