Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Nauczyciel Języka Angielskiego Native Speaker w Przedszkolu

Niepubliczne Przedszkole Sportowo-Językowe FAIRPLAY 4KIDS
  • Łódź, łódzkie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Nowo otwarte Niepubliczne Przedszkole mieszczące się w biurowcu University Business Park, budynek B, przy ulicy Wólczańskiej 180/182 poszukuje Nauczyciela Języka Angielskiego / Native Speakera

Obowiązki

prowadzenie zajęć językowych w grupie przedszkolnej,
współpraca z rodzicami.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość Języka Angielskiego,
- wykształcenie zgodne z Prawem Oświatowym: studia magisterskie w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne lub studia magisterskie na dowolnym kierunku i studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne,
- doświadczenie w nauce Języka Angielskiego dzieci,
- spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu,
- wysoka kultura osobista.,
- łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami,
- ciepłe i serdeczne podejście do wychowanków przedszkola,
- uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków.

Co oferujemy:
bogate możliwości rozwoju,
atrakcyjne wynagrodzenie;
stabilne zatrudnienie,
ambitną i pełną wyzwań pracę;
możliwość realizacji własnych pomysłów,
prace w młodym i ambitnym zespole,
udział w szkoleniach i warsztatach,
wsparcie zespołu specjalistów,
dodatkowe benefity.

CV prosimy przesyłać wraz z klauzurą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez niepubliczny żłobek i przedszkole Fair Play - Łódź Centrum (4KIDS Monika Kamińska, NIP: 7311929500, ul. Wólczańska 178/180, budynek B, 90-530 Łódź) w celach rekrutacyjnych. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE.L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r).