AGENT NIERUCHOMOŚCI Z DOŚWIADCZENIEM

Pierwsze Piętro
  • Rzeszów, podkarpackie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Biuro nieruchomości „Pierwsze Piętro”
Rzeszów, al. Gen. Leopolda Okulickiego 12

Zadania i obowiązki

Pozyskiwanie ofert w celu utworzenia własnej bazy nieruchomości
Nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z klientami
Wyznaczanie oraz realizacja celów sprzedażowych
Marketing internetowy
Przeprowadzanie oraz monitorowanie transakcji
Przeprowadzanie prezentacji inwestycji

Nasze wymagania

doświadczenie w sprzedaży nieruchomości minimum 6. miesięcy
zaangażowanie, determinacja oraz entuzjazm

Szanujmy swój czas. Jeżeli chcesz u nas pracować musisz wejść w to na 100%. Jeżeli tak będzie to wykształcimy Cię specjalistę z branży nieruchomości

niespotykana komunikatywność

Jeżeli jesteś osobą, która nie ma problemów w nawiązywaniu kontaktów, jesteś duszą towarzystwa i uwielbiasz rozmawiać z ludźmi zarówno przez telefon, jak face to face to ta praca jest dla Ciebie stworzona

kultura osobista oraz uczciwość
prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Co oferujemy

- wsparcie menedżerów

Oferujemy pracę w młodym zespole, w prężnie rozwijającej się firmie. Dzięki naszym doświadczonym specjalistom staniesz się pełnowartościowym specjalistą ds. sprzedaży nieruchomości.

elastyczny grafik

Nauczymy Cię jak organizować sobie dzień pracy tak, abyś miał czas na pracę, hobby, sport, dla rodziny i przyjaciół. Elastyczny grafik godzinowy to coś czego nie znajdziesz w innej pracy.

pakiet szkoleń

Chcąc być najlepszym w branży stawiamy w głównej mierze na rozwój naszych pracowników. Po nawiązaniu współpracy oferujemy pakiet szkoleń doskonalących umiejętności sprzedażowe.

zarobki adekwatne do wykonanej pracy

Damy Ci możliwość zarobienia więcej niż mógłbyś zarobić pracując na etacie. Wszystko będzie zależeć od tego jak mocno zdeterminowany jesteś na osiągniecie założonego celu i tego ile czasu poświecisz by go zrealizować. Praca oparta w głównej mierze na systemie prowizyjnym daje ogromne możliwości oraz determinuje do działania.

narzędzia do pracy

Pracując w naszym biurze, chcąc świadczyć klientom usługi na najwyższym poziomie każdy z naszych pracowników otrzymuje kompleksowe wyposażenie niezbędne do pracy agenta nieruchomości.

O firmie

Zespół biura nieruchomości „Pierwsze Piętro” tworzą osoby, które są profesjonalistami w sektorze pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Jesteśmy jednym z wiodących biur nieruchomości w województwie podkarpackim. Zdobyte doświadczenie, ogromna pasja, skrupulatność, rzetelność i zaangażowanie pozwala nam tworzyć markę, która wyróżnia się na tle innych biur nieruchomości w stolicy Podkarpacia.

Nasze osiągnięcia

2022r. - II Miejsce w Plebiscycie "Orły Nieruchomości" w miejscowości Rzeszów
2021r. - III Miejsce w Plebiscycie "Lider Nieruchomości OTODOM 2020" w województwie podkarpackim
2021r. - II Miejsce w Plebiscycie "Orły Nieruchomości" w miejscowości Rzeszów
2020r. - III Miejsce w Plebiscycie "Lider Nieruchomości OTODOM 2020" w województwie podkarpackim
2020r. - I Miejsce w Plebiscycie "Orły Nieruchomości" w miejscowości Rzeszów
2019r. - III Miejsce w Plebiscycie "Orły Nieruchomości" w miejscowości Rzeszów

Informacje dodatkowe

Planowana ilość osób do zatrudnienia: 4

CV z klauzulą RODO proszę przesłać na adres @
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)