Inspektor ds. Jakości

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Grupa Scanfil jest od ponad 40 lat zaufanym producentem kontraktowym i dostawcą systemów dla najbardziej wymagających klientów z branży elektronicznej. Kierując się pasją do sukcesu naszych klientów, pracownicy Scanfil każdego dnia chętnie szukają nowych sposobów na poprawę swoich doświadczeń. Scanfil przewodzi transformacji przemysłowej, koncentrując się na zrównoważonym rozwoju i zarządzaniu zorientowanym na człowieka. Więcej informacji na stronie: www.scanfil.com

Scanfil Poland Sp. z o.o. w Mysłowicach to kontraktowy wykonawca, produkujący urządzenia oparte na metalowych obudowach i zintegrowanych systemach dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu. Do sztandarowych produktów naszego zakładu należą m.in. paczkomaty, bankomaty, pralki przemysłowe, aparatura medyczna, oczyszczacze powietrza, systemy urządzeń do segregacji i utylizacji opakowań zwrotnych. Spełniamy wysokie wymagania biznesu EMS (Electronics Manufacturing Services) oraz normy z zakresów: bezpieczeństwa ISO 45001, jakości ISO 9001, wyrobów medycznych ISO 13485, środowiska 14001, spawalnictwa 3834. Zapraszamy na naszą stronę: https://careersmyslowice.scanfil.com/

Scanfil jako producent kontraktowy projektuje i wytwarza produkty dla wiodących firm z branży profesjonalnej (B2B). Nasze doświadczenie i wysokie standardy jakości czynią nas stabilnym partnerem w całym łańcuchu wytwarzania, od fazy rozwoju produktu, poprzez produkcję i usługi logistyczne aż do obsługi posprzedażowej. Jako partner biznesowy oferujemy konkurencyjne rozwiązania we wszystkich fazach życia produktu, zwiększające zyskowność naszych klientów. Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, z centrami obsługi klienta usytuowanymi w Europie, Ameryce Północnej i Azji.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na:

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie pomiarów celem potwierdzenia zgodności detalu z rysunkiem technicznym
  • Ocenę wizualną komponentów i wyrobów gotowych na wszystkich etapach procesu
  • Udział we wdrożeniach działań korygujących i zapobiegawczych związanych z wystąpieniem niezgodności
  • Raportowanie stwierdzonych niezgodności i wykonywanej pracy
  • Dbałość o wysokie standardy produktów.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, wysokościomierz, kątomierz, mikrometr, itp.)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, w szczególności Excel
  • Dokładność, sumienność i rzetelność
  • Otwartość na nowe wyzwania i wysokiej motywacji do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP (głównie pod kątem raportowania operacji)

Oferujemy

  • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Umowę o pracę i premię
  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m.in. "wczasy pod gruszą")
  • Pakiet benefitów, w tym dofinansowanie karty MultiSport lub biletów do kina, nauki języka angielskiego, a także grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna
  • Parking samochodowy dla pracowników
Dofinansowanie do nauki języka obcego
Karta Multisport
Parking
Pracownicze Plany Kapitałowe
Program poleceń pracowników
Prywatna opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Stabilne warunki zatrudnienia
System premiowy
Szkolenia, kursy, konferencje
Szkolenie stanowiskowe
Ubezpieczenie grupowe
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Administratorem danych osobowych jest firma Scanfil Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Mysłowicach przy ul. Brzezińskiej 59, zwana dalej Administratorem, który prowadzi operacje przetwarzania Twoich danych osobowych. Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Scanfil Poland Sp. z o.o. w Mysłowicach, zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Scanfil Poland Sp. z o.o. w Mysłowicach danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: rodo.myslowice@scanfil.com Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś/wyraziłaś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach - przez okres 12 miesięcy. Informujemy, iż Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem:  rekrutacja.myslowice@scanfil.com i/lub rodo.myslowice@scanfil.com - Inspektor Ochrony Danych Osobowych w Scanfil Poland Sp. z o.o.: Mirosław Kępka.
  • Wysyłając do nas CV, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych przez Administratora danych - firmę Scanfil Poland Sp. z.o.o. Oddział w Mysłowicach, przy ul. Brzezińskiej 59, dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji.
Miejsce pracy
  • Mysłowice pow. Mysłowice, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 18 dni)