Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Operatora maszyn – praca bez doświadczenia

Miejsce pracy: Opole

  • Jeśli nie masz zbyt dużego doświadczenia zawodowego lub chcesz zmienić branżę to mamy dla Ciebie ofertę zatrudnienia!

  • Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci wszystkie szczegóły oferty –

696 014 236

  • Charlie works Sp. z o.o. (nr certyfikatu 23705) agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, dla firmy z branży motoryzacyjnej, poszukuje:
  • Operatora mszyn bez doświadczenia

Zakres obowiązków

  • prace pomocnicze produkcyjne
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • przygotowywanie maszyn do produkcji
  • wypełnianie dokumentacji stanowiskowej
  • przestrzeganie standardów jakościowych oraz procedur obowiązujących w firmie
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • przestrzeganie przepisów BHP i p. pożarowych

Wymagania

  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do pracy 3-zmianowej
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bez pośredników)
  • wynagrodzenie na start - podstawa 3.600 -4.100 PLN Brutto + premia uznaniowa + dodatek nocny
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych)
  • szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • komfortowe warunki pracy na nowoczesnej hali produkcyjnej o wysokim standardzie
  • Administratorem danych osobowych jest Charlie works sp. z o.o. 46-200 Kluczbork Podwale 8, NIP: 7511781901. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Charlie works sp. z o.o. 46-200 Kluczbork Podwale 8, NIP: 7511781901 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Opole
Opublikowana
Wygasa (za 21 dni)