SMART-HR

Elektronik Automatyk

  • Opole, opolskie

Elektronik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży FMCG, będącej jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży żywieniowej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków

  • Diagnozowanie awarii w obszarze utrzymania ruchu, usterek, analizę ich przyczyn i zapobieganie ich wystąpieniu w przyszłości,
  • Konserwację i remonty maszyn, urządzeń oraz instalacji elektrycznych,
  • Programowanie sterowników PLC,
  • Uruchomienia nowych projektów oraz optymalizację pracujących już systemów automatyki,
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych,
  • Zarządzanie częściami zamiennymi i materiałami technicznymi,
  • Współpracę z dostawcami zewnętrznymi przy serwisowaniu urządzeń.

Wymagania

  • Wykształcenia minimum średniego o profilu technicznym,
  • Doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu,
  • Znajomości języka angielskiego,
  • Świadectwa kwalifikacji E do 1 kV,
  • Sprawnego poruszania się w systemie Windows,
  • Znajomość programowania sterowników PLC Siemens S7,
  • Dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany,
  • Prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku międzynarodowym,
  • Pakiety benefitów: medyczny, sportowy, socjalny oraz dofinansowanie do obiadów w kantynie zakładowej,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w profesjonalnie zorganizowanej firmie.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Smart HR Anna Pycia-Pytlik 40-750 Katowice ul. Leszczynowa 5a, NIP: 9542335687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)