Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

  • Posiadasz wiedzę z zakresu procesów utrzymania ruchu, automatyki, mechaniki maszyn?
  • Zależy Ci na stałej pracy w zgranym zespole?
  • Jeśli tak, to zapraszamy! Ta oferta jest dla Ciebie!
  • Prześlij nam swoje CV i zaproponuj oczekiwania finansowe! Jesteśmy otwarci na rozmowę.

Opiekunem ofert jest Marta, która pod numerem telefonu 696_014_236 udzieli wszystkich informacji.

Charlie works Sp. z o.o. (nr certyfikatu 23705) agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, dla firmy z branży motoryzacyjnej, poszukuje:

- Pracownik utrzymania ruchu

Zakres obowiązków

  • usuwanie awarii
  • analiza przyczyn źródłowych awarii i wdrażanie działań zapobiegawczych
  • diagnostyka systemów sterowania (PLC, HMI – głównie prod. Siemens)
  • wprowadzanie modyfikacji w systemach sterowania (j.w.)
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem maszyn
  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań technicznych zmniejszających koszty produkcji/napraw/serwisu lub zwiększających efektywność w ww. obszarach
  • wykonywanie przeglądów, współudział w ustalaniu harmonogramu przeglądów
  • dbanie o stan maszyn i narzędzi
  • wykonywanie prac przy użyciu maszyn, narzędzi i elektronarzędzi warsztatowych
  • szkolenie Operatorów maszyn w zakresie technicznych aspektów obsługi i utrzymania maszyn (TPM)

Wymagania

  • wykształcenia min. średniego technicznego (preferowane mechatronika)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej
  • wiedzy z zakresu automatyki, elektryki, pneumatyki, budowy maszyn, hydrauliki
  • samodzielności
  • doświadczenia w prowadzeniu przeglądów technicznych/konserwacyjnych maszyn
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • gotowości do pracy 3-zmianowej (6-14, 14-22, 22-6)
  • mile widziane uprawnienia SEP E1

Oferujemy

  • Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z firmą
  • Premię miesięczną
  • Komfortowe warunki pracy na nowoczesnej hali produkcyjnej o wysokim standardzie
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Na wypoczynek letni „ wczasy pod gruszą”
  • Administratorem danych osobowych jest Charlie works sp. z o.o. 46-200 Kluczbork Podwale 8, NIP: 7511781901. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Charlie works sp. z o.o. 46-200 Kluczbork Podwale 8, NIP: 7511781901 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Opole
Opublikowana
Wygasa (za 21 dni)