Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.07.2022

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Firma produkcyjna poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Maszyna nie działa? Sprawdzasz co się stało i zabierasz się do działania, żeby ją naprawić.
  • Planowany okresowy przegląd maszyn i urządzeń? Tak, żeby nie było niespodzianek w przyszłości.
  • Raporty, dokumentacja Działu Utrzymania Ruchu? To również należy do Twoich obowiązków.
  • Wsparcie programu Kaizen, realizacja drobnych usprawnień i udział w dużych projektach? Zawsze możemy na Tobie polegać.

Wymagania

  • Wiedza z zakresu elektryki, elektromechaniki.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (weekendy wolne).
  • Posiadasz uprawnienia SEP do1 kV.
  • Jesteś samodzielny, zaangażowany, nastawiony na realizację celów.
  • Inni doceniają Cię za precyzję i dokładność.
  • Na co dzień dążysz do ustalenia przyczyn źródłowych problemów technicznych.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, bogaty system premiowy.
  • Pierwsze 3 miesiące pracować będziesz na pierwszej zmianie, pod czujnym okiem Twojego opiekuna - Lidera UR, który przekaże Ci wszystkie ważne informacje.
  • Pracować będziesz w zgranym zespole.
  • Skończą się Ci uprawnienia. Pracodawca sfinansuje nowe.
  • Jesteś ambitny, chcesz się rozwijać, pokaż swój potencjał. Pracodawca sfinansuje szkolenia specjalistyczne np. z obsługi/programowania PLC Siemens.
  • Dalsza perspektywa? Może praca na stanowisku Lidera UR czy Młodszego Automatyka. Wszystko zależy od Ciebie.
  • Będziesz czerpać wiedzę od ekspertów, kolegów z większym doświadczeniem, w trakcie różnych ciekawych projektów.
  • Firma zapozna Cię z mechaniką, pneumatyką, hydrauliką.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Spotkania integracyjne.
  • Parking dla pracowników.
  • Paczki świąteczne.
  • Program rekomendacji pracowników.
  • Możliwość uzyskania uprawnień.
  • Inicjatywy dobroczynne.
  • Pikniki rodzinne.
  • Nowoczesny park maszynowy.
  • Celebrowanie drobnych świąt.
  • Administratorem danych osobowych jest HR Development Studio 86-200 Chełmno Grudziądzka 34, NIP: 8751478433. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR Development Studio 86-200 Chełmno Grudziądzka 34, NIP: 8751478433 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Grudziądz pow. Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (13 dni)