Lider zespołu ds obsługi klienta i budowania relacji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.07.2022

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Ekspert/lider

Time2Work Sp. z o.o. - Jesteśmy agencją, która pomoże Ci znaleźć zatrudnienie. Naszą legalną działalność potwierdza wpis do KRAZ pod numerem 13395. Znamy pracodawców, którzy poszukują pracowników takich jak Ty.  Poznaj nasze oferty pracy!

Rekrutujemy dla TimeTax, który od 2006 roku wspiera swoich Klientów, którzy pracują za granicą.
TimeTax pozyskuje świadczenia rodzinne i rozliczenie podatku dochodowego z 7 krajów Europy. Rozwija swoje umiejętności, zdobywa doświadczenie, po to by dać Klientowi pewność, poprawności rozliczenia i czas, który zamiast nad administracyjnymi formalnościami może spędzić z najbliższymi. Dla Klienta współpraca z TimeTax to gwarancja spokoju i rzetelnego załatwienia wszelkich spraw formalno-prawnych.

Dowiedz się więcej o TimeTax –

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU TimeTax jako…

LIDER ZESPOŁU DS. OBSŁUGI KLIENTA i BUDOWANIA RELACJI

Zakres obowiązków

Lider Zespołu współdziała w grupie i podejmuje działania konieczne do osiągnięcia wspólnych celów. Odpowiada za wyniki i organizację pracy Działu Obsługi Klienta (DzOK) oraz budowanie relacji z kluczowymi Klientami. Dba o dobrą atmosferę w zespole. Posiada znajomość branży i oferty produktowej. Jest osobą, która nadaje kierunek myśleniu, a następnie działaniu.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (team lider, menadżer sprzedaży),
  • umiejętności liderskie i menadżerskie pozwalające na efektywną pracę zarówno z ludźmi jak i liczbami,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania, gotowość do nauki,
  • staranność, dokładność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • biegła znajomość MS Excel,
  • prawo jazdy kat. B.

BĘDĄ CI POTRZEBNE KOMPETENCJE LIDERA:

  • etyka w działaniu,
  • asertywność,
  • zarządzanie sobą w czasie,
  • inteligencja emocjonalna,
  • umiejętność podejmowanie decyzji,
  • umiejętność wyznaczania celów,
  • efektywność w działaniu,
  • kreatywność,
  • posiadanie wizji i umiejętność inspirowania zespołu DzOK,
  • prowadzenia zebrań, szkoleń i mitingów motywacyjnych dla DzOK,
  • komunikacji: słuchanie, udzielanie informacji zwrotnej, delegowanie,
  • analizowania liczb/statystyk,
  • monitorowania i kontrolowania wyników DzOK,
  • rozwiązywania konfliktów,
  • wdrażania strategii sprzedaży i rozwoju w kontekście współpracy z Zarządem.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość branży podatkowej/finansowej lub gotowość do jej poznania,
  • języki obce (angielski, niemiecki i inne) na poziomie komunikatywnym
  • wykształcenie kierunkowe – ekonomiczne, zarządzanie.

Przesyłając
aplikację pamiętaj o przesłaniu CV (możesz to zrobić w 3 kroku
formularza). Aktualne CV jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Oferujemy

  • stały dochód podstawowy (umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin) plus system premiowy,
  • pakiet benefitów min: pakiet medyczny PZU, dofinansowanie do karty multisport i kursów językowych.
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku 8.00 – 16.00
  • współpracę z marką, cieszącą się ogromnym zaufaniem Klientów,
  • program szkoleń technicznych i sprzedażowych dopasowany do potrzeb,
  • coaching i mentoring dla liderów,
  • atrakcyjną ścieżkę rozwoju,
  • pracę w dynamicznym i nastawionym na wyniki zespołem DzOK,
  • nowoczesne międzynarodowe środowisko pracy,
  • atmosferę dzięki, której chce Ci się codziennie przychodzić do firmy.

  • Administratorem danych osobowych jest time2work sp. z o.o. 45-710 Opole Niemodlińska 8, NIP: 7543068141. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez time2work sp. z o.o. 45-710 Opole Niemodlińska 8, NIP: 7543068141 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Opole
Opublikowana
Wygasła (20 dni)