INŻYNIER DS. TECHNICZNO-HANDLOWYCH

Dacpol Sp. z o.o.
  • Piaseczno, mazowieckie pow. piaseczyński

Inżynier

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Piaseczno

Zadania:
• doradztwo techniczno-handlowe w zakresie doboru urządzeń klimatyzacji, wentylacji szaf w układach energoelektronicznych i energetycznych,
• dobór urządzeń do chłodzenia maszyn w procesach przemysłowych
• analiza rynku pod kątem nowoczesnych metod klimatyzacji i wentylacji szaf
• współpraca z producentami oraz dostawcami
• planowanie i podejmowanie działań mających na celu pozyskiwanie nowych, a także utrzymywanie dotychczasowych Klientów,
• uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych oraz wizyty u Klientów w kraju i za granicą.

Oczekiwania:
• wykształcenie techniczne w obszarze energoelektroniki, mechatroniki, lub elektrotechniki (studenci ostatniego roku mile widziani),
• znajomość zagadnień automatyki, mechaniki, układów elektrycznych
• dobra znajomość języka angielskiego (w stopniu komunikatywnym)
• prawo jazdy kat. B,
• umiejętności handlowe,
• samodzielność, aktywność i inwencja w pracy,
• umiejętność pracy w zespole,
• dyspozycyjność.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
• możliwość odbycia praktyk,
• nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji,
• pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze,
• świadczenia dodatkowe: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe,
• dofinansowanie do posiłków,
• bilety na wydarzenia kulturalne, dostęp do firmowej biblioteki,
• budżet rozwojowy (szkolenia krajowe i zagraniczne, kursy, konferencje),
• ogólnofirmowe spotkania integracyjne,
• możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym.

Aplikacje z adnotacją WZR prosimy kierować na adres:
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)