Przedstawiciel Handlowy Multiplay

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.07.2022
Multiplay

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Grupa Multiplay to operator telekomunikacyjny świadczący usługi w technologii światłowodowej.

Firma prowadzi szerokie działania na terenie województw: śląskiego i opolskiego. Nasza długofalowa strategia zakłada dalsze poszerzanie zasięgu Multiplay poprzez budowę sieci światłowodowych , a nasz główny cel to oferowanie najwyższej jakości usług i produktów.

W związku z dynamicznym rozwojem całego przedsiębiorstwa poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

miejsce pracy: woj. opolskie
umowa o pracę
samochód służbowy
elastyczny czas pracy

Opis stanowiska:
bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami na terenach miejskich i wiejskich na powierzonym terenie
utrzymywanie stałych relacji z już pozyskanymi kandydatami;
zarządzanie sprzedażą na powierzonym terenie;
przygotowywanie ofert handlowych i raportów sprzedaży;
prowadzenie dokumentacji handlowej;
realizacja wyznaczonych indywidualnych planów sprzedażowych;
monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji.

Oczekujemy od Ciebie:
znajomości produktów i branży oraz dobrą orientację w sytuacji na rynku;
znajomości technik sprzedaży;
umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i utrzymywania dobrych relacji z klientami;
predyspozycji handlowych, dynamiki i zdecydowania w działaniu;
umiejętności planowania i organizowania swoich działań w terenie;
sumienności, umiejętności efektywnego organizowania własnej pracy
prawa jazdy kat. B;
wykształcenia min. średniego;

To oferujemy
Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy,
Pracę w pozytywnej atmosferze,
wynagrodzenie zasadnicze plus prowizję uzależnioną od efektów pracy;
pakiet szkoleń,

Benefity
Prywatną opiekę medyczną
Pakiet ubezpieczeń grupowych
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Spotkania integracyjne
Premia za staż pracy

Zastrzegamy jednak, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MULTIPLAY sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: Szpitalna 8, 44-190 Knurów (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.
Miejsce pracy
  • Opole
Opublikowana
Wygasła (25 dni)