Magazynier z UDT - wysoki skład

Greenyard Logistics Poland

Magazynier

Umowa o pracę

Firma GREENYARD LOGISTICS POLAND należąca do dużego międzynarodowego holdingu logistycznego specjalizującego się w obrocie artykułami świeżymi, poszukuje pracowników do ODDZIAŁU W DĄBRÓWCE (MROŹNIA):

OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

Miejsce pracy: DĄBRÓWKA, ul. Logistyczna 7
Czas pracy: NIEDZ - PT, system zmianowy

ZADANIA:

*obsługa bocznego wózka widłowego wysokiego składu
*lokowanie palet z towarem na regałach
*załadunek/rozładunek towaru
*praca ze skanerem ręcznym
*transfer palet wewnątrz magazynu

OFERUJEMY:

*zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
*premię za wyniki
*dodatek mroźniczy i frekwencyjny
*odzież roboczą przystosowaną do warunków na magazynie
*posiłki regeneracyjne
*pracę w nowo otwartym oddziale w Dąbrówce w systemie zmianowym (06:00 - 14:00, 10:00 - 18:00, 16:00 - 00:00)
*dodatkowe bonusy: ubezpieczenie grupowe, premie za polecenie pracowników, premie świąteczne, bony podarunkowe

WYMAGANIA :

*książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
*uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT (kat. II WJO)
*doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składu
*dyspozycyjność do pracy również w niektóre niedziele
*gotowość do pracy w temp. do ok. -20*C
*sumienność i zaangażowanie
*chęć do nawiązania długofalowej współpracy

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O SKŁADANIE SWOJEGO CV

Do oferty prosimy załączyć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Greenyard Logistics Poland sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Wiśniowej 1, 96-321 Żabia Wola, dobrowolnie podanych moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, że znane mi są moje prawa do odwołania zgody, wglądu w moje dane, ich poprawiania, przenoszenia i usuwania”
Miejsce pracy
  • Dopiewo pow. poznański, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)