Akademia Piłkarska Reissa - Trener/Asystent DĄBRÓWKA

Sportwin Group
  • Dopiewo, wielkopolskie pow. poznański

Inny

Umowa zlecenie

Praca popołudniami na niepełny etat.

Zostań trenerem/ asystentem trenera piłki nożnej!

Firma SportWin Group realizująca projekty takie jak: Akademia Piłkarska Reissa, Akademia Piłkarska Falubaz, Akademia Piłkarska Stal Gorzów, Sportujmy.pl, Sportowe Przedszkole, FootballPro.pl

poszukuje do współpracy trenerów i asystentów trenera.

Obowiązki:
- zapewnienie bezpieczeństwa dzieci,
- znajomość i realizacja gotowego konspektu treningowego,
- odpowiednie przygotowanie do zajęć (buty sportowe, ubiór Akademii),
- współpraca z pierwszym/drugim trenerem,
- przygotowanie sprzętu przed zajęciami (napompowanie piłek, przygotowanie znaczników),
- współpraca z rodzicami.

UWAGA – obowiązki trenera i asystenta trenera w pewnych kwestiach się różnią.

Oferujemy

- 55-80zł/h netto dla trenera, 30-45zł/h netto dla asystenta
- System szkoleń wewnętrznych,
- Szansę na zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego,
- Pracę w młodym i pełnym pasji zespole,
- Szansę poznania ciekawych ludzi z branży sportowej,
- Możliwość realizacji własnych zainteresowań (liga i turnieje wewnętrzne).

Wymagamy:
- Zaangażowania,
- Dobrej organizacji pracy,
- Samodzielności w działaniu.

Nie musisz mieć kwalifikacji trenera! Zdobądź je pracując z nami.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)