Pomocnik montażysty kamienia

Step by Step Marcin Kuźmicki
  • Dopiewo, wielkopolskie pow. poznański

Budowlaniec

Umowa o pracę

Dołącz do zespołu Step by Step Marcin Kuźmicki prężnie działającej firmy na rynku kamieniarskim.

Stanowisko: Pomocnik montażysty kamienia: parapetów, blatów, schodów

Twoje kluczowe obowiązki:
- pomoc przy montowaniu: parapetów, blatów, schodów, kominków z kamienia również na podstawie projektów technicznych,
- dostawa wyrobów kamiennych do klienta (bez montażu),
- przygotowanie sprzętu, maszyn i narzędzi wykorzystywanych podczas pracy,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Dlaczego warto do nas dołączyć? Zapewniamy:
- stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, płatne do 30-ego/31-ego każdego miesiąca,
- wypłacalność oraz ciekawe wyzwania zawodowe,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- dodatkowo płatne nadgodziny,
- premię świąteczną na koniec roku,
- darmowe miejsca parkingowe,
- szkolenia techniczne,
- możliwość rozwoju i awansu,
- pracę w zespole profesjonalistów,
- Wigilię dla pracowników,
- pracę ze zgranym zespołem i w miłej atmosferze.

Czego oczekujemy?
- mile widziane 3-letnie doświadczenie w branży budowlanej,
- prawo jazdy kat. B,
- posiadanie doświadczenia w prowadzeniu aut kat. B, w tym busa (do 3,5 tony),
- wykształcenie zasadnicze zawodowe/zasadnicze branżowe,
- zdolności organizacyjne,
- terminowość,
- dokładność,
- punktualność,
- samodzielność,
- kreatywność,
- umiejętność pracy zespołowej.

Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego profesjonalnego zespołu, skontaktuj się z nami już dziś!

Tel.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)