BRUKARZ / POMOCNIK BRUKARZA

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.06.2022

Brukarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Firma PROFIS SP. Z O.O. z siedzibą w Gryficach poszukuje pracowników na stanowisko:

BRUKARZ / POMOCNIK BRUKARZA z okolic: Cerkwica, Karnice, Ciećmierz, Stuchowo, Świerzno, Gryfice, Kamień Pomorski.

Uczciwie wynagradzamy za solidność, sumienność, dokładność i zaangażowanie w pracę.

Doceniamy osoby pomysłowe i kreatywne.

Cenimy posiadaną wiedzę i doświadczenie w zawodzie.

UWAGA! - Jeśli nie jesteś brukarzem, masz jednak chęć do pracy i nauki serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zakres obowiązków

  • Układanie kostki brukowej, płyt betonowych wraz z przygotowaniem podłoża oraz podbudowy;
  • Układanie obrzeży i krawężników na betonie z oporem;
  • Wykonanie terenów zielonych;
  • Roboty rozbiórkowe;
  • Obsługa sprzętu typu zagęszczarki, przecinarki;

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie min. 3 lata;
  • Umiejętność układania krawężnika;
  • Umiejętność układania nawierzchni z kostki betonowej, kamiennej, płyt betonowych;
  • Umiejętność wykonywania konstrukcji nawierzchni;
  • Umiejętność obsługi przecinarek, zagęszczarek;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dokładność, rzetelność, samodzielność;
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Wysokość zarobków adekwatną do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności;
  • Premia do 20% stawki podstawowej;
  • Wynagrodzenie wypłacane w terminie - co tydzień (w piątki) lub raz w miesiącu;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Dobrą atmosferę w pracy;
  • Możliwość dokształcenia oraz rozwoju zawodowego;
  • Zapewniamy dojazd na budowę z umówionego miejsca;
  • Administratorem danych osobowych jest PROFIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 72-300 Gryfice Kościuszki 20/12, NIP: 8571923819. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROFIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 72-300 Gryfice Kościuszki 20/12, NIP: 8571923819 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Pustkowo pow. gryficki, Zachodniopomorskie
Opublikowana
Wygasła (14 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.