Inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Gryficach
  • Gryfice, zachodniopomorskie pow. gryficki

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • Praca w siedzibie Inspektoratu oraz w terenie na obszarze powiatu gryfickiego, wyjazdy służbowe.
  • Obciążenie mięśniowe- szkieletowe oraz obciążenie wzroku podczas pracy przy monitorze powyżej 4 godzin i prowadzeniu samochodu służbowego.
  • Prawdopodobieństwo zarażenia się chorobami odzwierzęcymi.
  • Wpływ niskich temperatur - praca w chłodniach.
  • Pomieszczenia biurowe na II piętrze, brak przystosowania dla osób niepełnosprawnych.
  • Obciążenie psychiczne - kontakt z kontrolowanymi.

  • Wykonywanie zadań zgodnie z ustawą o Inspekcji Weterynaryjnej, wykonywanie czynności kontrolnych/nadzorczych związane z higieną żywności pochodzenia zwierzęcego
  • Prowadzenie dokumentacji z zakresu wykonywanych zadań
  • Współpraca z innymi zespołami w Inspektoracie
  • Monitorowanie chorób odzwierzęcych i odzwierzęcych czynników chorobotwórczych
  • Prowadzenie sprawozdawczości

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe weterynaryjne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie prawa wykonywania zawodu lekarza weterynarii na terenie Rzeczpospolitej Polskiej
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość obsługi komputera w środowisku MS Office
  • znajomość przepisów weterynaryjnych
  • w służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnieniu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa w latach 1944-1990 oraz treści tych dokumentów- nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 01 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 01 sierpnia 1972 r.
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)