Pracownik Pomocniczy Produkcji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.06.2022

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca od zaraz

Jesteśmy producentem drewnianych podłóg o zasięgu międzynarodowym. Nasza firma zatrudnia blisko 400 pracowników. Stawiamy na nowoczesność i wysoką jakość, jednocześnie dbając o bezpieczne warunki pracy. Jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak np. „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej 2017 r.” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy.

Stanowimy zespół zaangażowanych, pełnych optymizmu i zapału ludzi. Cenimy kreatywność, niestandardowe spojrzenie na świat, precyzję i entuzjazm.

Baltic Wood S.A. w Jaśle-Warzyce poszukuje pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków

pomoc przy obsłudze zestawów maszyn,
kontrola pracy maszyn i jakości wytwarzanego wyrobu,
poprawa jakości braków powstałych na etapie produkcji,
prace transportowe,
ręczne przekładanie, sortowanie, układanie elementów drzewnych

Wymagania

mile widziane wykształcenie zawodowe,
dobra organizacja pracy,
gotowość do pracy w systemie zmianowym
podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od 20 lat na rynku,
Możliwość podjęcia pracy od zaraz,
Zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę,
Atrakcyjne warunki zatrudnienia, dodatki motywacyjne,
Wyremontowaną jadalnię oraz budynek socjalny z dostępem do świeżej kawy,
Serwisowaną odzież roboczą
Dobrowolne ubezpieczenie grupowe wraz z opieką medyczną
Świadczenia pieniężne wypłacane w okresie świątecznym, paczki rzeczowe
Przyjazna atmosfera,

  • Administratorem danych osobowych jest Baltic Wood SA 38-200 Jasło Fabryczna 6a, NIP: 6871626585. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Wood SA 38-200 Jasło Fabryczna 6a, NIP: 6871626585 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Jasło pow. jasielski, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (12 dni)