Czy to Twoja firma?

ELEKTRON sp. z o.o. praca

Sulistrowa

Jesteśmy ELEKTRON - Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie obróbki metalu. Od naszych skromnych początków w 2010 roku, z pasją kształtujemy twarde metale, aby sprostać wymaganiom i wizjom naszych klientów. Zlokalizowani w malowniczej Sulistrowie, jesteśmy dumni z tego, że nasz zespół liczy 80 wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swój talent i umiejętności w tworzenie produktów najwyższej jakości.


Nasza oferta to nie tylko usługi, to przede wszystkim rozwiązania - kompleksowa obróbka metalu, precyzyjne cięcie laserem, gięcie blach, rur oraz profili, a także profesjonalne spawalnictwo i malowanie proszkowe. W Elektronie łączymy tradycję rzemiosła z nowoczesną technologią, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej zaawansowanych projektów.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego parku maszynowego, który jest sercem naszej produkcji. To dzięki niemu gwarantujemy powtarzalność na poziomie 100% i wysoką jakość usług, co zostało potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2015. Nasze zaangażowanie w doskonałość jest widoczne w każdym detalu - od projektu po finalny produkt.

Nasza specjalność, cięcie laserowe, to sztuka, która pozwala na osiągnięcie idealnie równych krawędzi i jest odzwierciedleniem naszego dążenia do perfekcji. Rozumiemy, że każdy projekt jest unikalny, dlatego oferujemy profesjonalną obsługę na każdym etapie - od przygotowania powierzchni, przez montaż, aż po przygotowanie do wysyłki i logistykę.

Jesteśmy dumni, że nasze produkty przekraczają granice, współpracując z kontrahentami z Niemiec, Szwecji, Francji i innych krajów. Ta międzynarodowa obecność jest dowodem na to, że jakość naszej pracy jest doceniana na całym świecie.

W Elektronie każdy dzień to nowe wyzwania, ale jedno pozostaje niezmienne - nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy Cię, abyś dołączył do naszej historii sukcesu i przekonał się, jak nasze rozwiązania mogą wspierać rozwój Twojego biznesu. Razem możemy tworzyć przyszłość, która będzie równie trwała i solidna jak metal, który z taką pasją obrabiamy.

ELEKTRON sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika praca fizyczna sprzedaż / zakupy motoryzacja

Oferty pracy ELEKTRON sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELEKTRON sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ELEKTRON sp. z o.o.

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

ELEKTRON sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
ELEKTRON sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Krosno
  4. Katowice
  5. Jasło
  6. Kraków
  7. Jedlicze
  8. Gdańsk
  9. Lublin
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.07.2024