Główny księgowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.06.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

- Nadzór nad całokształtem prac Działu Księgowości wynikających z ustalonego zakresu działania.
- Prowadzenie rachunkowości w Spółce.
- Nadzorowanie działalności Spółki w dziedzinie finansów,
podatków i rachunkowości, współpraca z bankami, urzędami skarbowymi i innymi instytucjami finansowymi.
- Organizowanie systemu ewidencji finansowo-księgowej i
sprawozdawczości.
- Sprawowanie nadzoru właścicielskiego w dziedzinie finansowej i rachunkowości.
- Przygotowanie sprawozdań finansowych z działalności
firmy w systemie SAP oraz na potrzeby konsolidacji. Współpraca z biegłym rewidentem.
- ealizacja zadań wynikających z przepisów
podatkowych.
- Sprawowanie kontroli wewnętrznej operacji gospodarczych.
- Koordynowanie sporządzania obowiązkowych sprawozdań statystycznych GUS.
- Nadzorowanie całokształtu prac związanych z dotacją PMG (plan, wniosek, rozliczenie, sprawozdanie).
Praca w godz. 7-15

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: Rachunkowość, finanse
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe o profilu rachunkowość lub finanse, dodatkowym atutem są ukończone studia podyplomowe, uzyskane licencje i uprawnienia branżowe Umiejętności: praktyczna umiejętność prowadzenia księgowości firmy produkcyjnej w systemie klasy ERP, znajomość systemu lnfor LN lub BAAN będzie dodatkowym atutem, wiedza z zakresu rachunkowości, biegła znajomość przepisów podatkowych , celnych, dewizowych.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Nowa Dęba pow. tarnobrzeski, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (20 dni)