Czy to Twoja firma?

EKO-CENTRUM sp. z o.o. praca

Nowa Dęba

Od chwili naszego założenia w lipcu 2000 roku, EKO-CENTRUM stało się synonimem innowacji i jakości w produkcji wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Zlokalizowani w malowniczych Kętach, z dumą podkreślamy nasze korzenie i ciągłe zaangażowanie w rozwój lokalnej społeczności oraz gospodarki.


Nasza oferta obejmuje szeroki zakres produktów i usług, które są odzwierciedleniem naszej głębokiej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w branży. Specjalizujemy się w hurtowym handlu odpadami metali nieżelaznych, gdzie nasze kompetencje pozwalają na efektywne zarządzanie surowcami wtórnymi, co przekłada się na wartość dodaną dla naszych klientów i środowiska.

Jesteśmy dumni z posiadania wszelkich niezbędnych zezwoleń na odbiór i transport odpadów, co świadczy o naszym zaangażowaniu w utrzymanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Nasze procedury są zgodne z obowiązującymi przepisami, co pozwala nam na budowanie zaufania i długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi.

Nasze bogate doświadczenie w przygotowywaniu materiałów wsadowych dla hut aluminium jest naszą konkurencyjną przewagą. Rozumiemy potrzeby rynku i dostosowujemy nasze procesy, aby sprostać najbardziej wymagającym zleceniom. Dzięki temu, nasze produkty i usługi są wybierane przez klientów poszukujących niezawodnych i efektywnych rozwiązań.

W EKO-CENTRUM wierzymy, że nasz sukces jest wynikiem ciężkiej pracy, pasji i nieustannego dążenia do doskonałości. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których każdy nowy projekt to kolejna okazja do pokazania naszych umiejętności i do wprowadzania innowacji, które napędzają naszą branżę do przodu.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla naszych firm i dla środowiska.

EKO-CENTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna badania i rozwój zarządzanie / dyrekcja motoryzacja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy EKO-CENTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EKO-CENTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa EKO-CENTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba Kęty: Eko-Centrum Sp. z o.o.

Oddział Nowa Dęba: Eko-Centrum Sp. z.o.o.

EKO-CENTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
EKO-CENTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Nowa Dęba
  3. Wrocław
  4. Kraków
  5. Tarnobrzeg
  6. Poznań
  7. Rzeszów
  8. Bydgoszcz
  9. Łódź
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Nowej Dębie