Staff In Sp.z.o.o.

Czy to Twoja firma?

Staff In sp. z o.o.. praca

Wrocław

Jesteśmy Staff In, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie pracy tymczasowej. Od naszego powstania w 2014 roku, nasza misja skupia się na dostarczaniu kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań, które wspierają zarówno przedsiębiorstwa, jak i pracowników w osiąganiu ich celów zawodowych.

Nasze usługi obejmują nie tylko rekrutacje stałe, ale także zorganizowany transport pracowniczy, zapewnienie warunków mieszkaniowych, a także legalizację pracy i pobytu w Polsce. Rozumiemy, jak ważne jest, aby każdy czuł się bezpiecznie i komfortowo w swoim środowisku pracy, dlatego też dbamy o każdy detal, by nasi pracownicy i partnerzy biznesowi byli w pełni zadowoleni.

Jesteśmy dumni z naszej dynamicznej obecności na terenie całego kraju, a także z rozwijającej się sieci międzynarodowej, z placówkami na Ukrainie, w Holandii oraz na Łotwie. To świadczy o naszej elastyczności i zdolności do dostosowania się do różnorodnych potrzeb rynku pracy w Europie.

Nasza historia to nie tylko lata na rynku, ale przede wszystkim doświadczenie i wiedza, które zdobywaliśmy, współpracując z międzynarodowymi agencjami zatrudnienia. To pozwoliło nam wypracować metody pracy, które są efektywne i skuteczne zarówno dla pracodawców, jak i pracowników.

Choć nie możemy teraz podzielić się naszymi wartościami i misją w pełnej formie, to możemy zapewnić, że każde działanie, które podejmujemy, jest kierowane z myślą o dobru naszych klientów i pracowników. W Staff In . tawiamy na transparentność, odpowiedzialność i ciągły rozwój.

Zapraszamy do współpracy z Staff In . razem możemy tworzyć lepsze jutro na rynku pracy.

Staff In Sp.z.o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn produkcja / przemysł hr / kadry

Oferty pracy Staff In Sp.z.o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Staff In Sp.z.o.o.

  • Pracowniczka produkcji - Tarnobrzeg

    • Tarnobrzeg
    • umowa o pracę tymczasową
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana

Mapa Staff In Sp.z.o.o.

Adres rejestrowy

Staff In Sp.z.o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Tarnobrzeg
  4. Warszawa
  5. Bielsko-Biała
  6. Zary
  7. Katowice
  8. Nowa Dęba
  9. Zakopane
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Staff In Sp.z.o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynowy

    • Poznań
    • umowa zlecenie
    • Zakres obowiązków

      >>przyjmowanie, wydawanie, rozładunek, załadunek oraz kompletowanie towaru
    • >kontrola dostaw i wysyłek
  • >obsługa dokumentacji magazynowej
>utrzymanie porządku na stanowisku pracy i w magazynie

Wymagania

- umiejętność pracy w zespole - zaangażowanie w wykonywaną pracę - odpowiedzialność, uczciwość i komunikatywność

Oferujemy

> >umowę zlecenia
>wynagrodzenie od 19,70 zł brutto/godzinę >bonusy + dodatki, darmowy dojazd do pracy >dwuzmianowy system pracy 6:00-14:00 i 14:00-22:00. >przyjazną atmosferę pracy w miejscu bez hałasu i kurzu >przejście z Agencji do Firmy po okresie próbnym.
  • Monter wyrobów z drewna

    • Świebodzin
    • umowa o pracę

      Czynności pomocnicze przy produkcji palet oraz skrzynek. Obsługa narzędzi. Dbanie o porządek na stanowisku. Obsługa maszyn do obróbki drewna, montaż

      Wymagania

      Mile widziane doświadczenie produkcyjne. Sprawność fizyczna. Umiejętność obsługi elektronarzędzi. Dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym

      Oferujemy

      Atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwość długotrwałej współpracy. Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych. Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu. Umowa o pracę tymczasową. Bony żywnościowe. 19,50 zl brutto, premie + bonusy + dodatki. Wynagrodzenie za nocną zmianę +20%. wynagrodzenie za nadgodziny +100%. Weekendy i święta są płatne w 100% więcej. Istnieje możliwość pobrania zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu

    • Robakowo

      Agencja Pracy Staff In wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11088 poszukuje dla swojego Klienta Kandydatów na stanowisko:PRACOWNIK MAGAZYNOWYObowiązki:>>przyjmowanie, wydawanie, rozładunek, załadunek oraz kompletowanie towaru
  • >obsługa dokumentacji magazynowej>utrzymanie porządku na stanowisku pracy i w magazynie

    Wymagania

    - umiejętność pracy w zespole, - zaangażowanie w wykonywaną pracę - odpowiedzialność, uczciwość i komunikatywność

    Oferujemy

    > >umowę zlecenia,
    >wynagrodzenie od 19,70 zł brutto/godzinę >bonusy + dodatki, darmowy dojazd do pracy >dwuzmianowy system pracy 6:00-14:00 i 14:00-22:00. >przyjazną atmosferę pracy w miejscu bez hałasu i kurzu >przejście z Agencji do Firmy po okresie próbnym. Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Kandydatów prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny. Zapraszamy!!!

    Pracodawcy w Wrocławiu