Elektryk/Elektromonter

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Запрошуємо працівників з України

MTM Projekt Sp. z o.o. to niewielka firma założona w 2012r. zajmująca się kompleksowym wykonaniem instalacji elektrycznych i sterowania a od niedawna również fotowoltaiką.

Nasza aktualna siedziba znajduje się w Knurowie. Staramy się zachować przyjazną i tak bezstresową atmosferę, jak to tylko możliwe w naszej branży.

Jeśli szukasz stabilnego miejsca pracy, w którym docenione będą Twoja wiedza i doświadczenie i nie boisz się wyzwań, jakie niesie ze sobą to stanowisko, skorzystaj z naszej oferty!

Zakres obowiązków

  • Analiza schematów elektrycznych
  • Prefabrykacja szaf sterowniczych/rozdzielczych
  • Montaż instalacji zasilania i sterowania
  • Montaż tras kablowych
  • Układanie i podłączanie kabli

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe zasadnicze lub średnie o kierunku elektryk, elektromechanik lub pokrewne
  • Znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Premie uznaniowe zależne od zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Pracę w przyjemnej atmosferze z możliwością elastycznego czasu pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji, udział w profesjonalnych szkoleniach
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Administratorem danych osobowych jest MTM Projekt Sp. z o.o. 44-193 Knurów ul. Rybnicka 64B, NIP: 9691540323. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MTM Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Knurowie, zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.
Miejsce pracy
  • Knurów pow. gliwicki, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 1 miesiąc)