Magazynier - zatrudnienie bez pośredników!

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Запрошуємо працівників з України

Firma z branży meblowej poszukuje pracownika na stanowisko magazyniera!

Miejsce wykonywania pracy: Dąbrówka (k. Poznania)

Zakres obowiązków

  • kompletacja zamówień,
  • załadunek i rozładunek towaru,
  • uzupełnianie dokumentów magazynowych.

Prace wykonywane są ręcznie (przy pomocy skanera) i przy użyciu wózków widłowych.

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,
  • .. bądź chęć ich wyrobienia,
  • doświadczenie w pracy na magazynie (na dowolnym stanowisku),
  • możliwość dojazdu do pracy we własnym zakresie,
  • chęci do pracy, sumienność.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez firmę, bez pośredników),
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia,
  • premie uznaniowe,
  • pracę od poniedziałku do piątku (2 zmiany),
  • pracę w weekendy DLA CHĘTNYCH,
  • benefity pozapłacowe (karta Multisport, ubezpieczenie na życie, opieka zdrowotna).

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Miejsce pracy
  • Skórzewo pow. poznański, Wielkopolskie
Wynagrodzenie
  • 4 200 - 5 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 11 dni)