Inżynier Budowy - Warszawa i delegacje

Anna Rydzewska
  • Warszawa, mazowieckie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Dla naszego Klienta – warszawskiej firmy budowlanej – Generalnego Wykonawcy złożonych projektów technologicznych w branży hydrotechnicznej, energetycznej, przemysłowej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Inżynier Budowy

Najważniejsze zadania:
• Prowadzenie dokumentacji budowy
• Realizacja bieżących potrzeb związanych z funkcjonowaniem biura budowy
• Weryfikacja i nadzór nad dokumentacją techniczną
• Przygotowanie zapytań ofertowych
• Przygotowywanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie
• Tworzenie raportów miesięcznych z prowadzenia działań osłonowych zgodnie z Planem Zarządzania Środowiskiem dla Banku Światowego
• Prowadzenie bieżącego nadzoru nad wprowadzaniem Planu Zarządzania Środowiskiem

Nasze wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Samodzielność, skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość pakietu MS Office
• Dyspozycyjność - gotowość do czasowej pracy w delegacjach

Oferujemy

• Możliwość zdobycia doświadczenia i praktyki zawodowej na kontraktach o ciekawej specyfice pod okiem doświadczonej kadry
• Zatrudnienie w Spółce o ugruntowanej pozycji
• Długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę lub B2B
• Życzliwą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
• Okres szkoleniowo – wdrożeniowy

*Zadzwoń i dopytaj o wynagrodzenie oraz szczegóły dotyczące kontraktu - tel

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny - (Ania)

Nr wpisu do rejestru 13 471 jako Pracownicy Budowlani.

Zobacz nasze inne oferty na Administratorem danych jest firma Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro(małpa)pracownicybudowlani.pl, formularz kontaktowy pod adresem , telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)