Specjalista ds. Zakupów

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.05.2022

Specjalista ds. Zakupów lub Zaopatrzenia

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

PPHU EL-KAG ZELEK I WSPÓLNICY sp.j.

Firma EL-KAG to hurtownia od lat prężnie działająca w branży elektrotechnicznej. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy, tworzymy nowe miejsca pracy dla specjalistów w rożnych dziedzinach. Poszukujemy ludzi ambitnych, z doświadczeniem i chęcią dalszego rozwoju. Oferujemy stabilne warunki pracy, atrakcyjne zarobki zależne od umiejętności i zaangażowania, możliwość rozwoju zawodowego, szansę na poszerzenie swoich umiejętności i wiedzy.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Zakres obowiązków

  • Budowanie i realizowanie polityki zakupowej wg przyjętych założeń
  • Zarzadzanie zapasami
  • Realizacja zamówień zgodnie z potrzebami firmy
  • Zapewnienie ciągłości dostaw poprzez bieżącą kontrolę zapotrzebowania i zamówień,
  • Monitorowanie i nadzór postępów w dostawie towarów,
  • Kontrola, analiza i optymalizacja zapasów magazynowych,
  • Optymalne zarządzanie stanem magazynowym
  • Obsługa, wprowadzanie danych do systemu ERP
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi dostawcami
  • Poszukiwanie i wybór alternatywnych dostawców
  • Zarzadzanie budżetem zakupowym i przydzielonymi kategoriami produktowymi
  • Wprowadzanie i kontrola przepływu zamówień do systemów logistycznych,

Wymagania

  • Sumienność, pracowitość i odpowiedzialność
  • Efektywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji pod presją czasu
  • Ścisła współpraca z działem handlowym, marketingu oraz łańcucha dostaw
  • Doświadczenie w obsłudze systemu ERP i programów analitycznych
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń z możliwością uzyskania premii,
  • Szansę na poszerzenie swoich umiejętności i wiedzy,
  • Pomoc w wdrożeniu na nowe stanowisko
  • Własne miejsce pracy w nowo utworzonych biurach wraz ze sprzętem komputerowym
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

Miejsce pracy
  • Nowy Sącz pow. Nowy Sącz, Małopolskie
Opublikowana
Wygasła (2 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.