Recepcjonistka/Recepcjonista do Hotelu koło Warszawy

Hotel
  • Sulejówek, mazowieckie pow. miński

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Hotel pod Warszawą koło Sulejówka

Zagórze pod Warszawą ( 7 km od granic Warszawy) 05-079 Okuniew, Gmina Halinów droga nr 637 pomiędzy Sulejówkiem, a Michałowem zatrudni na stanowisko Recepcjonista/Recepcjonistka

Zadania

• Bieżąca organizacja i koordynacja pracy recepcji
• Opieka nad gośćmi hotelowymi
• Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji
• Dbanie o sale bankietowe, organizacja i obsługa spotkań

Wymagania

• Komunikatywność
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
• Miła aparycja, uśmiech, otwartość, pozytywne nastawienie
• Bardzo dobra organizacja pracy i dokładność w realizacji zadań
• Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
• Znajomość środowiska MS Office

W dokumencie CV ze zdjęciem proszę umieścić następującą klauzulę :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)".

Zainteresowanych prosimy przesyłać CV na adres mailowy.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)