Doradca/ Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Sprawdzone Nieruchomości PL
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

Opis
Ciekawa praca, przyjazne środowisko pracy, wspierający zespół, rozwój zawodowy?

Jeśli tego szukasz plus możliwości osiągania ponadprzeciętnych wynagrodzeń zapraszamy do nas.

Poszukujemy do naszego zespołu osób mających doświadczenie w branży bądź chcących spróbować swoich sił w perspektywicznej i dochodowej branży. Specjalizujemy się w warszawskim rynku mieszkań i domów. Rynek nieruchomości komercyjnych również stanowi jeden z filarów naszej działalności.

Nasza kadra to doświadczeni agenci nieruchomości którzy będą dla Ciebie wsparciem. Sprawdzone Nieruchomości PL. Dołącz do nas.

Doradca ds. Nieruchomości

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Pozyskiwanie ofert nieruchomości

Weryfikacja stanu prawnego i faktycznego nieruchomości

Sporządzanie dokumentacji nieruchomości wraz z dokumentacją fotograficzną

Obsługa klientów kupujących, sprzedających, wynajmujących i najemców nieruchomości

Analiza potrzeb klientów i dopasowanie ofert do ich preferencji

Prezentacja nieruchomości

Obsługa posprzedażowa

Wymagania

Zainteresowanie rynkiem nieruchomości

Doświadczenie w sprzedaży/ obsłudze klienta

Dyspozycyjność

Determinacja w dążeniu do celu

Systematyczność i pracowitość

Ciekawość świata i ludzi

Chęć zarabiania dużych pieniędzy w zamian za ciężką pracę

Oferujemy

Wysokie wynagrodzenie prowizyjne (2000 - 30 000 zł.)

Dostęp do narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy

Możliwość nauki nowego zawodu

Szkolenie wstępne i cykliczne

Miłą atmosferę

Elastyczny czas pracy

Wsparcie merytoryczne

Możliwości rozwoju

Jasne zasady współpracy
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)