Lakiernik

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.02.2022

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Jesteś sumienny i dokładny? Jeśli szukasz pracy i wiesz na czym polega praca lakiernika to mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy! Aplikuj już dziś!

Zakres obowiązków

  • realizacja procesu lakierowania komponentów - praca przy lakierowaniu ciekłym
  • kontrola jakości przeprowadzonego procesu - używanie aparartury pomiarowej
  • wyszukiwanie defektów, wykonywanie testów jakościowych
  • dbanie o stanowisko pracy i o narzędzia pracy

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • zaangażowania i dokładności przy wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie zajmującej się produkcją kładów i motocykli
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia (od 4500 zł do 5000 zł brutto) + premia miesięczna do 10%
  • dofinansowanie do stołówki 7 zł dziennie
  • pracę na dwie zmiany
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład pracy
  • perspektywę długotrwałej współpracy oraz szkolenia wprowadzające i rozwojowe
  • pakiet prywatnej opieki medycznej i karty sportowej w atrakcyjnej cenie, zniżki do sklepów

Zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu z nami. Tel. 725300308

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al. Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w tym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym. Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.
Miejsce pracy
  • Opole
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)