Pracownik Lady mięśno wędliniarskiej-sprzedawca

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.02.2022

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Sklepy firmowe Olewnik- mięsno wędliniarskie

Renomowana Polska Firma w związku z dynamicznym rozwojem, powiększa swoje zatrudnienie. W związku z powyższym poszukujemy ambitnych i zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków

Obowiązki na stanowisku:
- prawidłowe ułożenie lady mięsno-wędliniarskiej
- przyjęcie dostaw,
- obsługa klienta.

- dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Wymagania

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- mile widziane doświadczenie;
- pozytywne nastawienie i podejście do klienta,
- zaangażowanie i motywacja do realizacji celów handlowych.

Oferujemy

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
- stałe wynagrodzenie oraz dodatkowe premie wypłacane regularnie i terminowo,
- szkolenia z zakresu stoiska mięsno-wędliniarskiego, obsługi klienta, kasy fiskalnej,
- wsparcie w obowiązkach przez Kierownika sklepu oraz regionu
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego na stanowiska,

  • Administratorem danych osobowych jest Olewnik Partner Sp.z o.o. 09-210 Drobin Płońska 1, NIP: 7743182060. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Olewnik Partner Sp.z o.o. 09-210 Drobin Płońska 1, NIP: 7743182060 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Nowy Dwór Mazowiecki pow. nowodworski, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)