Kierownik magazynu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Koordynowanie pracy grupy podległych pracowników - Zastępcy Kierownika Magazynu i Fakturzystów-Kasjerów-Magazynierów oraz efektywne zarządzanie gospodarką magazynową. Zarządzanie gospodarką magazynową. Znajomość aktualnej oferty towarowej. Zamawianie towaru. Efektywne gospodarowanie opakowaniami. Zapewnianie pracownikom magazynowym ubrań roboczych oraz środków czystości. Realizacja nałożonych celów sprzedaż. Dbanie o zachowanie porządku na hali sprzedaży i terenie hurtowni. Dbanie o właściwe oznakowanie towarów oraz ich ekspozycję.

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe, brak
  • Uprawnienia: obsługa magazynu, prowadzenie magazynu, kierowanie zespołem
  • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : doświadczenie w pracy na magazynie min 1 rok [Umiejętność 1] : znajomość procesów magazynowych, umiejętność obsługi elektronicznych urządzeń magazynowych

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 610 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Myślenice pow. myślenicki, Małopolskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)